Hangi coin yatırım siteleri güvenlidir?

Hangi coin yatırım siteleri güvenlidir?

Dijital para yatırım günümüzün en çok kazandıran sistemidir. Yatırımcı coin siteleri hakkında terettüd yaşamaktadır. Bunun nedenlerinin başında ,hacker saldırısı, yatırımını kaybetme riski, bu gibi faktörler piyasada işlem yapmayı güç kulan faktörlerin başında gelmektedir. Dijital para birimleri içinde  en favori tabi ki Bitcoin olmaktadır.

bitcoin altcoin siteleri

Piyasa hacmi ve arz talep dengesine göre diğer alt coinler sıralanmaktadır.2017 yılında Bitcoin(BTC) rekor kırarak ulaştığı hedefler yatırımcıların ilgi odağını bu alana çekmiştir. Alternatif yatırım yapılacak coinler olması piyasa çeşitliliği ve zenginliğini artırmıştır. BTC’ye yada alt coinlere yatırım yapmak istiyorsanız kesinlikle sizlere tavsiyemiz sabırlı olmanız ve doğru yatırım politikaları oluşturmanız ve alt-sat noktalarını iyi belirlemeniz gerekir. Kripto para piyasasına  para yatırmak ve yatırım yapabilmek için artık yabancı siteler İngilizce olan siteleri kullanım klavuzu videoları çekerek İngilizce bilmeden işlem yapmanızı sağlamaktadır. Türk kripto para yatırım sitelerinde ise  Bitcoin yanında çeşitli altcoin yatırım imkanı sunulmaktadır.

 Coin yatırım sitelerini araştırma yaparken şu noktalara  dikkat ediniz;
* AL-SAT yapılan makas aralığı ne kadar
* AL-SAT işlemleri sonucu alınacak komisyon oranı tutarı
* AL-SAT yapacağınız sitenin aldığı  güvenlik önlemleri nelerdir? ,yeterli mi?
* Mobil girişlerde sorun yaşanıp yaşanmadığı araştırması, çünkü artık günümüzde nerdeyse tüm işlemler cep telefonundan yapılmaktadır.

 En  Güvenilir yatırım siteleri ise;
YABANCI PİYASALAR                                                                                                                                                            1-http://Binance.com

2- https://www.bitfinex.com

3- https://www.poloniex.com

4- http//www.bittrex.com
5– http://www.coinbase.com
6-http://www.koineks.com

YERLİ PİYASALAR

1- www.btcturk.com

2-www.paribu.com

3-www.vebitcoin.com

4-www.sistemkoin.com

5-www.Bitci.com

6-www.bitexen.com

EN GÜVENİLİR YABANCI BİTCOİN SİTESİ
Binance.com,  2 milyondan fazla yatırımcısı almış olduğu güvenlik tedbirleri ile dünyanın en güvenilir yatırım sitesidir. Yatırım çeşitliliği bu tercihte en etkili nedendir. Dolandırıcı kurbanı olmamak için dikkat etmeniz gereken nokta ,tarayıcınızdan site giriş link çubuğunda Güvenli https:// ibaresini dikkat ederek giriş işlemi yapmalısınız.

 Sanal para yada kripto para yükselme grafiğini inceleyebilirsiniz.

  Yıl     Bitcoin fiyatı
2009 => 0.06$
2010 => 0.49$
2011 => 35$
2012 => 15$
2013 => 1151$
2014 =>934$
2015 => 461$
2016 => 967$
2017 => 15.000$ 

Grafikte görüldüğü gibi bazı yatırım yapan girişimciler bitcoin milyarderi oldu. Bu neden böyle oldu çünkü yatırım yapıp 2 yıl beklediğinde dünyanın hiçbir işinde elde edilemeyecek kazanca ulaşıldığı içindir. Bu kripto para dünyası fırsatlar kapısıdır iyi hamle iyi kazanç sağlanacak bir yatırım platformudur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir