New kinds of business credit card ne işe yarar?

New kinds of business credit card ne işe yarar?

yabancı kredi kartı başvurusu

Business credit card anlamsal olarak işletme kredi kartı olarak yurt dışı seyahatlerinde kullanılır. İş amaçlı gezilerde yapacağınız yurtdışı harcamalarında bulunduğunuz ülke konumuna göre avantajlar sağlamaktadır.İşletmesi olan ve çok seyehat eden kullanıcılar mutlaka business credit card almalarını tavsiye ederiz. Business credit card özellik avantajlarıise şöyle sıralanmaktadır; para iadesi, otel masrafı karşılamaları yanında çeşitli indirimler yapması olmasıdır.  Yurtdışına seyahatleriniz için  Business credit card almak size, iş harcaması noktasında ,  indirimler ve ödüllerden faydalanma fırsatı sunmaktadır.

Business credit card çeşitleri nelerdir?

business credi cart

Chase Business Credit Card ; İş gezilerinizde  yaptığınız harcama tutarına %1,5 para kazanma fırsatı sunan kredi kartı, bir diğer avantaj  ise giriş bonusu  olarak 500 usd ve yıllık kart aidat ücreti olmamasıdır.

Capital One Spark Cash for Business Credit Card ; İş harcamalarınız için harcama yapılan tutarın %2 ‘si oranında para kazanıyorsunuz. İlk yıl 95 usd olan kart ücretini ödemediğiniz gibi, İlk girişte 2000 usd bonus kazanıyorsunuz.

Ink Business Cash, Business Credit Card ; İş harcamalarınız da ofis mağazaları, internet, telefon ve kablo alışverişleri noktasında 25.000 usd ye kadar geri kazanma şansına sahipsiniz. Tabi ki bu kazanma benzin istasyonu ve restoranlardan 25.000 usd kadar kısmına %2 geri kazanım sağlıyorsunuz.

Chına Unıonpay busıness credit card : Çin’de iş seyahati yapıyorsanız bu kart size göre olabilir.2013 yılında hükümetin çıkarttığı kanun ile artık çinde yabancı ülkelerde kredi kartı çıkartma şansına sahip oldular. Türkiye de bu noktada garanti bankasının sunmuş olduğu dragan credi card Çin’de büyük avantaj sunuyor.

Türkiye de firmalarımıza sunulan işletme kredi kartları firmalara taksit imkanının yanında, indirim başta olmak üzere çok farklı fırsatlar bankalara göre değişim gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir